Reference, spolupráce, zkušenosti

Přečtěte si ohlasy mých klientů:

 

Irena a James McKenzie Collett 3.9.2020

Pana Hátleho mohu rozhodně doporučit. Oceňujeme jeho profesionální přístup a ochotu. Během celého procesu koupě nemovitosti s námi byl v kontaktu a informoval nás pokaždé o jednotlivých krocích. Vždy byl ochoten zodpovědět veškeré naše dotazy. Děkujeme

 

Mgr. Vladimíra Krátká  19.6.2020

Spolupráci s panem Hátlem musím pouze chválit a mohu vřele doporučit. Koupě nemovitosti proběhla rychle, naprosto bez problémů a na pana makléře jsme se mohli ve všem spolehnout. Pokud by bylo ještě někdy zapotřebí, vím, na koho se obrátit.

Mgr. Soňa Štěpánková 25.6.2020

Pan Hátle je velice ochotný, zodpovědný a naši koupi nemovitosti vyřešil rychle, bez zbytečných průtahů. Po celou dobu byl s námi v neustálém kontaktu. Maximálně se nám věnoval a za to mu mockrát děkujeme.

Viktor Mikeš  1.4.2020

"S pomocí pana Hátleho se mi podařilo splnit si sen a pořídit si roubenku. Průběh celé koupě byl provázen optimistickým duchem, otevřeností a velkou profesionalitou. Pan Hátle vidí mnohé, jak v oblasti realit, kde neváhá ukázat na krásu i nedostatky, tak v oblasti lidské, díky čemuž byl celý průběh koupě potěšením, důkazem je také okolí jež si pan Hátle ke spolupráci volí a kde bych těžko našel osobu nemilou či nevstřícnou. Děkuji Vám!"

Hana a Jan Dolejšovi 18.3.2020

“Pana Hátleho můžeme rozhodně doporučit. Během 2 měsíců nám prodal roubenku a po celou dobu byl vždy velmi ochotný, ve všem nám vyšel vstříc a vše přesně vysvětlil. Děkujeme.”

Tomáš Lánský 28.1.2020

V roce 2019 jsme začali prodávat byt 3+1 a díky panu Hátlemu se podařilo v říjnu sehnat kupce . Pan Hátle byl velice vstřícný , ochotný a profesionální. Vždy jsme mezi sebou komunikovali , dané termíny vždy dodržel . Pana Hátleho můžu doporučit protože je profík v prodeji. Děkujeme za rychlý prodej a přejeme spousty spokojených klientů, tak jako jsme byli my. Lucka a Tom Lánský

Šárka Mačková 23.1.2020

Na podzim jsem chtěla prodat chalupu a díky panu Hátlemu se povedlo, za což mu moc děkuji. Pan Hátle odvedl precizní a vysoce profesionální práci. Byla jsem velmi spokojena s veškerými službami, které mi poskytl. Byl vstřícný, milý, ochotný,dodržel termíny, na kterých jsme se dohodli,průběžně mne informoval a nic pro něj nebylo problémem. Pracoval rychle, bezchybně, s vysokým nasazením. Zkrátka profík.Všem, kteří chtějí prodat nemovitost, vřele p. Hátleho doporučuji. Š. Mačková

Romana Horváthová 9.1.2020

Pana Hátle mohu vřele doporučit.Rychlý obchod, vřelý přístup a ochota. Není se čeho obávat, vše na jedničku. Děkuji Romana Horváthová.

Mgr. Radek Tomášek 1.7.2019

S rodinou dlouhodobě pobýváme v zahraničí a z časových důvodů jsme se při prodeji našeho bytu v Hořicích rozhodli využít služeb pana Hátleho. S realitními makléři jsme do té doby neměli příliš kladné zkušenosti, nicméně toto se po zkušenosti s panem Hátlem změnilo. Jeho jednání bylo naprosto profesionální, při prvotním telefonátu realisticky odhadl časové hledisko a rovněž cenovou hladinu prodeje nemovitosti. Na základě toho byl byt prodán velmi rychle a to bez jakýchkoliv problémů. Z naší strany stačilo pouze podepsat smlouvu. Za vše moc děkujeme, Tomáškovi.

JUDr. Lucie Marelová 11.2.2019

Chtěla bych velmi poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás udělal. V mojí advokátní praxi se setkávám s realitními makléři často a na tak profesionální služby jako u Vás jsem dosud nenarazila. Ve všem jste nám vyšel vstříc a veškeré termíny i dohody jste dodržel. Budeme Vás v našem kraji doporučovat!

Lorencovi 19.10.2018 

Hledali jsme dům ke koupi. Už při prvním telefonátu, jsme byli mile překvapení. Pan Hátle byl milý a prohlídka byla možná opravdu rychle - nebyl problém, že jsme telefonovali o víkendu.
Vždy byl milý, co bylo potřeba vysvětlil, protože jsme v podobné situaci zatím nebyli. Bylo vidět, že ví co a proč to dělá. Byl k nám upřímný a vždy vstřícný. Popravdě jsme toho ani moc nevyřizovali, veškeré dokumenty nám byl schopen obstarat či vyřídit, my jsme jen dodávali co bylo třeba. 
Proběhlo to docela rychle, bez obtíží a už máme domeček, v kterém jsme spokojení a doděláváme si ho podle svého. 
Kdybychom měli někoho doporučit určitě by to byl pan Hátle. Mnohokrát děkujeme Lorencovi.

Viktor Mašek 3.10.2018

Vážený pane Hátle,
jsem velmi rád, že jsem svěřil prodej mojí chalupy v Horních Albeřicích právě Vám. Všechny úkony potřebné k rychlému a bezproblémovému prodeji chalupy jste splnil velmi rychle, odborně a zcela bezchybně k mé naprosté spokojenosti. Vaše realitní služby mohu všem vřele doporučit.

S pozdravem Viktor Mašek

RNDr. Věra Jandíková 9.8.2018

Potkali jsme se náhodou, na prodej chalupy jsem nespěchala. Ale už chvíli po prohlídce, kdy jsem ho viděla v akci, jsem věděla, že ji s ním prodám.

Pan Ladislav Hátle je profesionál, který své práci rozumí. Má lidský přístup, přemýšlí nahlas a diskutuje. Hledali jsme optimální řešení. Bravurně vyzdvihl přednosti nemovitosti a skvěle odhadl, kdy nemovitost nabídnout. Dodržel vše, co jsme si ujednali.

Jeho služby vám doporučuji.

RNDr. Kateřina Krutilová Ph.D., Zkušebna kamene a kameniva s.r.o. 22.2.2018

Po dlouhodobé neúspěšné snaze prodat nemovitost v Hořicích pomocí vlastních sil  se naše firma, na základě kladných referencí, obrátila na pana Ladislava Hátleho. Nemovitost prodal velmi úspěšně a musíme vyzdvihnout přednosti jeho profesionální jednání, dodržování časových termínů, perfektního kompletního servisu, který nám zajistil. Z naší strany postačilo jen několik podpisů a o nic víc jsme se nemuseli starat. Služby pana Ladislava Hátleho můžeme vřele doporučit.

Novákovi 11. 2. 2018

V roce 2017 jsme se snažili prodat dům. Měli jsme pár inzerátů, ale stále se nám nedařilo sehnat kupce. Až jsme na internetu narazili na realitní kancelář pana Hátleho. Z počátku jsme se obávali realitní kancelář oslovit, ale nyní jsme velice rádi, že jsme tak učinili. Jednání pana Hátleho je velice solidní a lidské. Veškeré náležitosti ohledně prodeje nám nejdříve vysvětlil a pak sám i zrealizoval prodej a zabezpečil i právní stránku věci. Každý jeho krok jsme věděli dostatečně dopředu a mohli jsme se k němu i vyjádřit. Díky jeho aktivnímu přístupu jsme nemuseli mít starost s úřady. Jsme velice vděční za jeho perfektní práci a vřele doporučujeme jeho služby a ještě jednou děkujeme.

Petra Peterková, David Weimar 31.1.2018

Pokud si chcete někdo koupit nebo prodat nemovitost, můžeme vřele doporucit pana Hátleho.V červenci 2017 jsme potřebovali prodat chalupu a pořád jsme nevěděli jakou realitní kancelář oslovit a hlavně jakého spolehlivého makléře. Sestra nam doporučila pana Hátleho z Hradce Králové...Když začínal kariéru tak jí prodával byt v Dobrušce...tak jsme ho oslovili a nelitujeme toho...vše nám zařídil...oběhal...no prostě vše co k tomu patří...my jsme se o nic nemuseli starat...prostě SUPER...touto cestou mu chceme za všechno poděkovat...DÍKY...Petra a David z Dobrušky

Ivan Pavelka 17.12.2017

Dobrý den p. Hátle. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za perfektní přístup při realizaci prodeje našeho bytu v Hradci Králové. Vše jste nám předem přehledně a odborně vysvětlil a pak i bez průtahů zrealizoval a dotáhl až k uzavření kiupní smlouvy. Měli jsme s bratrem zpočátku trochu obavy, jednali jsme i s dalšími makléři, ale Vy jste nám naše obavy svým přístupem zcela vyvrátil. Pokud bych v Hradci realizoval další prodej nemovitosti, obrátil bych se zase na Vás. 

Pešovi 5. 09. 2017

Přes pana Hátleho jsme kupovali byt. Jeho jednání bylo po všech směrech profesionální alidské. Po zkušenostech s jinými prodejci a makléři pana Hátleho vřele doporučujeme.

Michal Valášek 24. 11. 2016

Přes pana Hátla jsme prodávali byt a zároveň kupovali rodinný dům. Po celou dobu dobujednání s všemožnými úřady jsme měli jistotu, že se o správný průběh, včetně právníhoservisu, načasování jednotlivých kroků a hlídání termínů stále aktivně stará a zajímá. Bylo topoznat i z telefonátů, kdy nás pravidelně informoval o průběhu celé akce. Doprovázel nás i najednáních v bance. Věřím, že jsme díky jeho službám a zkušenostem ušetřili nemalé peníze.

Vladislava Vondroušová 24. 11. 2016

Vřele doporučuji pana Hátla. Při prodeji mého bytu jsem byla velice spokojená a nadšená sjakým obrovským nasazením se ujal nabídky a poté i prodeje bytu . O všem jsem byla včasvždy informována, je to velice spolehlivý makléř a každému kdo chce v klidu a bez obavprodat nemovitost je pan Hátle ten kdo to opravdu umí. Ještě jednou velké díky.

Jan Kafuněk 3. 11. 2016

Dobrý den. Koupě nemovitosti byla díky panu Hátlemu mnohem snažší a klidnější. Vstřícnost,trpělivost, ochota a vysoká znalost problematiky jsou vlastnostmi, kterými se pan makléřvyznačuje. Všechny okolnosti se smlouvami, úschovou peněz a dalšími úředními kroky, bylyplně řešeny panem Hátlem, který pravidelně a v plném rozsahu informoval o situaci. Sklidným srdcem mohu pana Hátleho jako realitního makléře doporučit! Kafuněk

Petr Čihák 3. 11. 2016

Spolupráce s panem Hátlem byla velmi příjemnou zkušeností v drsném a zrádném světěrealitních pracovníků. Má počáteční nedůvěra z nedobrých zkušeností minulosti se rychlerozplynula, protože pan Hátle je člověk ne správném místě. Je to jeden z mála šťastných lidí,pro které je jejich práce i koníčkem. Pomáhal mi prodat nemovitost v ne zrovna jednoduchémprávním vlastnictví. Pro profíka jeho formátu není ale nic problém! Jednání s úřady, přehlednéa srozumitelné smlouvy, špičková profesionální inzerce, vytipování nejvhodnější klientely. Bylijsme v neustálém kontaktu a o každém kroku jsem byl dopředu informován. Všem, kteříhledáte férového,důkladného a příjemného realitního makléře, který si na nic nehraje,„nejede“ na procenta a miluje svoji práci, rád z celého srdce doporučím pana LadislavaHátleho. Tento člověk dělá vynikající pověst svému oboru! Zdravíme Jana a Petr

Peterovi 25. 11. 2015

Byli jsme rádi, ze jsme získali kontakt na pana Hátleho, který příjemný, trpělivý, komunikativní.Vzniklé komplikace s prodejem naši nemovitosti se snažil v co nejkratší době sám řešit a nás ovšem informovat. Jeho přístup by llidský a vždy profesionální.

Tomáš Navrátil 12. 11. 2015

Spolupráce s panem Hátlem byla v pořádku.Pan Hátle je komunikativní,vstřícný,ochotný a sprofesionálním přístupem i znalostmi.

Matěj Fuchs 12. 11. 2015

Vše v pořádku. Doporučuji. Vstřícný přístup a bezproblémové jednání. Kéž by bylo vícetakových makléřů.

Peterovi 12. 11. 2015

Byli jsme rádi, ze jsme získali kontakt na pana Hátleho, který příjemný, trpělivý, komunikativní.Vzniklé komplikace s prodejem naši nemovitosti se snažil v co nejkratší době sám řešit a nás ovšem informovat. Jeho přístup by llidský a vždy profesionální

Vinterovi 8. 07. 2015

Přístup pana Hátleho byl velmi vstřícný. Většinu věcí zařídil za nás a to velmi rychle. Přivysvětlování byl trpělivý a průběžně nás o všem informoval. S úschovou peněz, kterou zařídil,nebyl žádný problém. Byli jsme s ním velmi spokojeni.

 


 

Ladislav Hátle --- tel: 602 102 006

ladislav hatle realitni makler